Wiadomości o Technologii jPALIO
13-09-2010 -
Czasami można czegoś dowiedzieć się z dokumentacji. Zapraszamy do zapoznania się z wersją jPALIO Framework 7.4...Czytaj więcej ...
25-05-2010 -

Co nowego w jPALIO 7.4 ?

Czytaj więcej ...
27-02-2010 -

Nowa wersja Plug-in do Eclipse 2.5.0

Czytaj więcej ...
27-11-2009 -

Nowa wersja Plug-in do Eclipse 2.4.0

Czytaj więcej ...
27-10-2009 -

Nowa wersja Plug-in do Eclipse 2.3.0

Czytaj więcej ...
Platforma jPALIO

jPALIO to platforma i środowisko developerskie i uruchomieniowe dla dowolnego typu rozwiązań informatycznych. Platforma składa się z serwera jPALIO oraz dwóch dodatkowych komponentów do zarządzania kodem aplikacji (jDesigner i Eclipse). System bardzo łatwo integruje się z innymi systemami/rozwiązaniami dzięki dużej liczbie zaimplementowanych konektorów komunikacyjnych (bazy danych, TCP/IP, XML, LDAP, komponenty JAVA). Platforma jPALIO została zaprojektowana i zbudowana w architekturze trójwarstwowej.

jDesigner to samodzielna aplikacja używana przez administratorów i projektantów do prototypowania i rozwijania aplikacji jPALIO a także do zarządzania serwerem.

jPALIO Eclipse Plug-in pozwala na korzystanie z funkcjonalności jDesignera bez konieczności rezygnowania z pracy w najpopularniejszym środowisku programowania (IDE - Integrated Development Environment). Obsługiwane funkcjonalności służą głównie do rozwijania kodu aplikacji jPALIO, administrowanie odbywa się za pomocą jDesignera.


Copyright by TORN SP. z o. o. 2000-2012. All rights reserved.