application

jPALIO™ "Ready for IBM PureSystems"

Rozwiązania IBM PureSystems łączą w sobie elastyczność systemów ogólnego przeznaczenia i środowisk przetwarzania w chmurze z prostotą dedykowanego urządzenia dostrojonego do potrzeb danego obciążenia. Zupełnie zmieniają sposób obsługi środowiska informatycznego. Dzięki rozwiązaniom PureSystems pracownicy będą w stanie skoncentrować się na innowacyjnych zadaniach istotnych dla działania przedsiębiorstwa, nie zaś na projektowaniu, testowaniu i dostrajaniu niestandardowych rozwiązań integracyjnych.


IBM PureSystems to:


Wbudowana wiedza specjalistyczna
Rejestrowanie i automatyzowanie działań ekspertów – od tworzenia infrastruktury po obsługę aplikacji – w celu łatwego wdrażania zasobów informatycznych i zarządzania nimi.


Integracja konstrukcji
Ścisła integracja i precyzyjne strojenie sprzętu oraz oprogramowania w ramach systemu gotowego do użytku, zoptymalizowanego pod kątem obciążenia.


Uproszczona obsługa
Ułatwienie obsługi wszystkich etapów cyklu życia infrastruktury informatycznej dzięki zintegrowanemu zarządzaniu całym systemem i bogatemu, otwartemu środowisku zoptymalizowanych rozwiązań

Więcej na temat PureSystems możecie Państwo przeczytać na stronach IBM:


http://www.ibm.com/ibm/puresystems/pl/pl/Powrót